Prodej vlasové kosmetiky

Objevte v sobě přirozenou krásu díky profesionální vlasové kosmetice Dusy Professional.

Péče

Dopřejte si kvalitní vlasové produkty Dusy Professional, které regenerují vlasovou strukturu a dodají vlasům zdraví a lesk. Dusy Professional Vám nabízí péči přímo na míru pro každý typ vlasů a nezapomíná ani na muže. Každá řada obsahuje přírodní látky, které pro vlasy mají blahodárný účinek.

Vlasový styling

Produkty, které pomohou vytvořit dokonalý účes a ochrání Vaše vlasy při náročných úpravách. Využijte styling s vysokým stupněm ochrany vlasů před ultrafialovým zářením, teplem při vysoušení a dalšími vnějšími negativními vlivy.

Barvy

Barvy Dusy jsou extrémně šetrné a to nejen, že obsahují až o 50% méně amoniaku než oxidační barvy jiných značek, ale i sníženou koncetrací vyvíjecí emulze, což se následně projeví na kvalitě vlasu a výsledku barvy. Dusy barvy jsou tvořeny pro kreativní kadeřníky, kteří si chtějí namíchat individuální odstíny různých barev, přelivů, melírů, kontrastních melírů, speciálních zesvětlovacích blond odtínů. Přijďte si sami vyzkoušet širokou paletu odstínů těchto barev a nechat se hýčkat jejich jemností